Athena Le Perron
Een zeldzame combinatie van zuivere lucht, natuur en gezelligheid

- Ardennen, België
- Camping
- 129 staanplaatsen
- Diverse accommodaties
- Zwembad
Wie kiest voor een verblijf bij Athena Le Perron, kiest ongetwijfeld voor de prachtige omgeving en het adembenemend uitzicht in één van de mooiste streken van België.
Hier zijn 96 vaste staanplaatsen en 33 bezoekersplaatsen op een terrein van 4,5 ha. Ook safaritenten en pods kunnen gehuurd worden. Een pod is geen tent maar geeft toch een echt kampeergevoel. De houten huls i.p.v. het tentdoek biedt geborgenheid en warmte. Ideaal voor een kort verblijf.
Op het domein vind je diverse mogelijkheden tot ontspanning. Er is een zwembad, plonsbad voor de kleintjes, animatie en een speeltuin.
Vanuit het terrein kan je naar de rivier de Warchenne wandelen en van daaruit een prachtige wandeling maken naar Malmedy en Robertville. In de Hoge Venen zijn wandelen en langlaufen de favoriete vrijetijdsbesteding van natuurliefhebbers die deze streek in zomer en winter bezoeken. Meer info over het domein, de faciliteiten en de omgeving: www.naturisme-athena.org

Athena is lid van het FBN